VENEZİA WEAR’DA ERKEN BAHAR FIRSATLARI!!
Bugün birbirinden farklı ve müşterilerimize keyifli alışverişler sunabilmek adına düzenlemiş olduğumuz kampanyalarımız indirimlerimizden bahsedelim. Kıyafet, Aksesuar, Eşarp, Şal gibi renkli kategorilerle size hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize hem kaliteyi hemde uygun fiyatı aynı anda sunmaya çalışmaktayız. O zaman sizin için yaptığımız kampanyaları yakından incelemeye ne dersiniz?

Kurtarıcınız Olmaya Geliyorlar!

Çift Taraflı Simli Pançolar ve Atkılar; Venezia Wear olarak iddialı ,şık ve kullanımı oldukça rahat Çift Taraflı Simli Pançolar ile karşınızdayız.
Sizi eşsiz yapabilecek sim detayları ve kış günlerinde içinizi ısıtmak için..Renk renk model model olan pançolarımız bu sezonda vazgeçilmeziniz olacak. 

YENİ TREND, GEOMETRİK DESEN ŞALLAR

Venezia Wear olarak Eşarp ve Şallarda farklı desenler ve kaliteli ürünlerin adresi olmaya devam ediyor. En çok ön plana çıkan geometrik desen şallarımızdan bahsedelim biraz…

Venezia Wear’da Büyük İndirim

Her zaman ürün çeşitleri ile sizlerin tercihi olan ve olmaya devam eden Venezia Wear şimdi İndirimlerle sizlerle…
Birbirinden farklı Giyim , Şal , Eşarp, Outlet ve Yeni Yıl İndirimi ile sizlerle.. Kaçırılmayacak indirimler için acele edin henüz stoklarda mevcutken sizlerde bu muhteşem ürünlere indirimli fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Bayanların en çok istediği mükemmel bir uyum içerisinde olmak ve her zaman güzel giyinmektir. Ama bazı zaman renk uyumsuzlukları bizlerin kötü görüntü sergilemesine neden olabiliyor. Gündelik hayatta kıyafet seçimi önemli bir noktayı kapsamaktadır ve başörtülü bayanlarda bu detaya şal,eşarp veya şaleşarp detayıda eklenecektir. Kusursuz bir renk secimi ile kombininizi yapmak istemez misiniz? İşte Venezia’dan birkaç öneri geliyor..

Hafta sonu geldi ! Peki sen bu hafta sonu için ne plan yaptın?
Bu haftasonu nasıl olmak istersin?
İşte Veneziawear olarak sana hafta sonu için öneriler sunuyoruz..
Rahatlık mı şıklık mı senin tercihin hangisi?

Yeni sezon başörtü fiyatları, yeni ortaya çıkan modellerin de yerini alması ile birlikte, belirlenme sürecine girmiş oldu. Bu belirlenme sürecinde farklı niteliklerin ön plana çıkması ile birlikte, fiyatlarda da belirgin düşüşlerin yaşandığı görülme eğilimi içindedir. 

Tesettür giyimin en önemli parçalarından biri olan başörtüsü, her yıl değişen moda trendleri ile uyumlu bir rota izliyor. 

Vücut proporsiyonu aynı zamanda vücut tipi demektir. Kolumuzla bacağımızın, bacağımızla üst bacağımızın, belimizle kalçamızın birbirine oranı olarak tanımlayabiliriz. Bu tanım önceden sadece mimari ile ilgiliyken günümüzde artık moda terimlerinin de içine girmeyi başarmıştır.

Tesettür giyim kullanan kesimler her geçen gün farklı modeller, değişik tarzlar, değişik renkler ile kendilerini göstermeye devam ediyor. Özellikle farklı giyinmek isteyenler için sokak giyim modelleri size sezon boyunca yardımcı olacaktır.

Tesettür giyim seçeneklerinin daha fazla gündeme gelmesiyle beraber, tesettür giyim, özellikle de mevsimlerden dolayı, ferace, kap, pardösü gibi, soğuk geçirmeyen kıyafetler oldukça popüler durumda.

Eşarplar; ipekten sık dokunmuş kadın başörtüleridir. Birçok tesettürlü bayanın kullandığı eşarplar günlerden günlere değişim göstermekte ve çeşitlilik artarak modaya uygunluk sağlanmaktır.

Şal genellikle Hindistan' da dokunan kumaşların üzerine farklı ve özel motiflerin işlendiği boyun atkısı olarak ya da eşarp özelliği kazandırılarak kullanılan çok yönlü bir örtüdür.

Dünyanın her yerinde giyimine ve şıklığına en fazla önemi gösteren tesettürlü bayanlar, genellikle kendilerine yakışan kap modellerini en uygun şekilde tercih etmektedirler.

Eşarp tesettürlü bayanların vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Her yıl eşarp modellerinde ki çizgiler daha da modern bir tarz almakta. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.