Renk, desen ve dokularındaki değişiklerle çok fazla model farklılığı gösteren kazaklar ön planda bu sene.İster pantolon ister etekle rahat kombinler oluşturmak da mümkün hal böyle olunca gelin bir de Venezia Wear’daki  kazaklara bir göz atın derim.

Havalar soğudukça kat kat giyinmeye de başlıyoruz bununla beraber şıklığımızı da elden bırakmamaya çalışıyoruz tabii ki.  “2019/2020 kış sezonunun kaban modelleri nelerdir?” diye sorarsanız eğer sizlere en başta içimizi ısıtan parçalarla kış mevsimine güzel bir giriş yapıyoruz derim ve ardından ekose desen ile kazayağı desen diyebilirim.

Havalar hafif soğumaya başlayınca akla ilk gelen kıyafet sweatshirt oluyor elbette. Özellikle son dönemde de tesettür modasında sıkça kullanılmaya başlandı sweatshirtler ve hem günlük kullanımda rahatlık sağlıyor hem de şık bir görünüm yakalanıyor.

2019-2020 sonbahar modasında hacimli elbiseler gün ışığına çıkıyor.  Bahar havasının insanda yarattığı melankolik bunalım tavrına ise romantizm hakim oluyor ve bu nedenle modada fırfırlar, çarpıcı renkler, volanlar ile bir otuz yıl önceye dönüş de söz konusu o zaman Venezia Wear ‘daki Beray elbiselere bir göz atmalıyız özellikle ‘Masal’ diye adlandırılan abiye elbisemiz iddialı renkleriyle beraber  uçuş uçuş, fırfırlı, bol hareketli  ve modern bir kesime sahip.

Sonbahar aylarında olsakta hala özel gün ve özel davetlerimiz devam etmekte. Hal böyle olunca biz kadınların en büyük problemi giyeceğimiz kıyafetler olmuyor mu? Her özel güne farklı kıyafet almak istiyoruz ya da değişik kombinler yapacağımız parçalar arıyoruz.

Havaların bir hayli soğuması ile şal ve bereler dolaplardan çıkartılmıştır. Şalın muazzam ve kusursuz görünebilmesi için en önemli ve dikkat edilmesi gereken faktör ise şalın kumaşı olmaktadır.

Tercih ettiğimiz kıyafetlerin modelleri, rengi ve tasarımı tarzımızı yansıtırken güzelliğinizi de öne çıkaracağını unutmayın. 

Şal kullanmak oldukça kolay ve pratiktir. Özellikle sürekli acelesi olan kimseler şalı hemen takıp çıkabilirler. İş yerleri için, alışverişe giderken yine özel günlerde kullanılabilecek pek çok farklı şal alternatifleri vardır.

Ne olursa olsun minimal ve sade tasarımlardan vazgeçmeyen kadınlar için düz şal modelleri oldukça iddialı yapı taşlarıyla birlikte görücüye çıkıyor.

Eşarp kullanan tesettürlü hanımların sayısı oldukça fazladır. Birçok farklı tesettür firması her yıl eşarp üretiminde yeni modeller ve renkler ile farklı alternatifler sunmaktadır. 

Tesettürlü bayanlar baştan aşağıya giymiş oldukları tüm kıyafetler ile bir bütün oluşturmaktadır. Yani şık bir elbise ya da tunik üzerine seçeceğiniz yanlış başörtü ya da şal sizin şık görünmenizi engelleyecektir.

Anneli kızlı koleksiyon kategorisinde bulunan eşarp modelleri kombin halinde satılan ilk ürünler arasında bulunuyor. Renkli tasarımları ve yüksek kaliteli kumaşları ile birlikte bahar ve yaz aylarının esintisine eşlik edecek olan bu ürünler son derece uygun fiyatlar ile birlikte alıcılara sunuluyor. 

Kapalı tarz giyim modelini tercih eden bayanlar kıyafetlerini güzel bir şal modeli ile kombin edebilirler. Yeni bir yılla beraber tesettür şal modelleri vitrindeki yerini almaya başladı. 

Tesettürlü kadınların her zaman kullanmak zorunda olduğu tesettür parçalarından birisi de başörtülerdir.

Günlük yaşamda şık olmak isteyen tesettürlü kadınların tercihini dikkat çeken modellerden yana kullanmaktadır. Kaliteli kumaşı ile kaymayan eşarplar harika dokusu ile de her zevke hitap etmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.