20 Nisan 2018

Kadınların güzelliklerini iyi bir şekilde sergilemeleri için yalnızca iyi giyinmek yeterli değildir. Eğer kadınlar doğru bir şekilde şal bağlarlarsa güzelliklerine güzellik katabilirler. 

Tesettür giyimde öne sunulan bir çok çeşit vardır. Bunlardan biri, her yer de giyinip kullanabileceğiniz tesettür kap giysileridir.

Günümüzde fileli şal kullanan bayanların sayısı oldukça artmaktadır. Şal çeşitlerinin en iyi, kaliteli bir şekilde satıldığı, en uygun fiyatlarla hizmete verildiği bu site sayesinde artık bayanlar istedikleri şal modellerini rahat bir şekilde kullanabilmektedir. 

Tesettür Giyim, son zamanlarda oldukça şık ve oldukça fazla seçenekli bir kategori haline gelmektedir. Bunun sebebi ise, tesettürlü bayanların, iş hayatında ve gündelik hayatta daha çok aktif olmalarıdır.

 Akel şallarda en çok tercih edilenler arasında yıldızlı şal ve otantik modeller karşımıza çıkmaktadır. Düz renk üzerine olan yıldızlı model, parlak desenleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Otantik modellerde ise Akel, koyu tonlu renkleri sık kullanmıştır.

Venezia Wear adresinde farklı ve oldukça kaliteli markaların eşarplarını bularak kolayca alabilirsiniz. Sadece başörtüsünün yanı sıra şık eşarplar alarak farklı trendler için kullanabilirsiniz. 

Giyindiğimiz günlük, spor ve abiye kıyafetler de şal ve eşarp seçimimiz de giydiğimiz kıyafetlerle birlikte değişmektedir. Hatta şal bağlama modelimiz bile değişmektedir. Tesettüre uygun olarak şalın inceliği, kalınlığı, kumaş dokusu ve deseni seçilmelidir

Günlük kombinler arasında yer alan bluz ve gömlekler sadece tesettür içerisinde değil, genel olarak herkes tarafından tercih edilen günlük kıyafet parçaları arasında yer almaktadır.

Mevsimsel olarak kullanabileceğiniz çok çeşitli dış giyim modelleri sitemizde yer almaktadır. Salaş hırkalar, kabanlar, feraceler, pardösüler, yelekler, kaplar yer almaktadır. 

Yaz aylarında hangi başörtüler tercih edilmeli!

Yazın sıcak günlerinde beni hangi şal yakmaz? hangi şalı takmam gerekiyor? Pamuklu ve ipek şalları hangi saat dilimlerinde kullanmam doğru olur? Gelin hep birlikte bu sorularınıza cevap bulalım…
Yazın kapalı hanımların en çok dert yandığı konu bu olmaktadır.

 İpek eşarplar, tesettürlü bayanların sıklıkla değiştirdiği ve farklı kombinler yarattığı başörtü modelleridir. Yıldan yıla dokusu ve deseninin farklılık gösterdiği aker eşarp modelleri 2017 yılına hızlı bir giriş yaptı. 

Üç Aylar ; Önemi ve Fazileti
 
“Allahümme bariklena fi Recebe ve Şaban ve belliğna Ramazan”
 “Allah’ım bize Recep ve Şabanı mübarek kıl ve bizi Ramazana ulaştır.” Âmin.
 “Recep Allah Tealanın, Şaban Benim, Ramazan ise ümmetimin ayıdır.”(Hadis-i Şerif)

17 Mart 2018

İpek Şal
Düz Renk İpek Şallarımız gündelik hayatında şık olmayı sevenlere ve şık davetlere giderken sizlere eşlik etmeye geldi..
Bugün sizlere biraz da Venezia Wear’ın %100 İpek Şallarından bahsetmek istiyorum.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe kadar devam edecek olan Hediye Eşarp kampanyamız ile sizde sevdiklerinizi mutlu edin. Evet kadınlar 1 gün değil hergün hatırlanmalı fakat özel günler sizler için bir fırsattır. Gelin bu fırsatınızı Venezia Wear’ın kaliteli ürünleriyle birleştirin.

Twill İpek Eşarp İle İlgili Herşey!
Şık Davetlerinizi Venezia Wear %100 Twill İpek Eşarpları ile karşılayın..
Bugün sizlere biraz da Venezia Wear’ın %100 Twill İpek Eşarplarından bahsetmek istiyorum. Dokusu, kullanımı , temizliği ve birbirinden güzel desenleri ile karşımızda..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.