Tesettürlü bayanların vazgeçilmezleri arasında olan şal ve eşarpların sorunsuz şekilde temizlenmesi de sonraki kullanımlar için gerekli olmaktadır.

Varlığını ağırlığı ile hissettirmeyip şık görüntüsü ile ben burdayım diyen ipek şal modelleri yaz aylarında da sık sık tercih ediliyor. Renkler ve geometrik desenlerin buluştuğu modeller ipek şallarda da yer alıyor.

Şalbayanları zevklerini ve kriterleri karşılayabilmek amacı ile farklı modelleri ve değişik kullanım alanları ile bazen başörtüsü olarak kafalar da bazen soğuktan korunmak amacı ile boynunuzda ya da sırtınıza örterek kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaktadır.

Her zaman modaya uygun giyinmek ve şık bir görünüm sergilemek tüm bayanların en büyük isteğidir. Başarılı tasarımların yılın modasını dikkate alarak tasarladığı tesettür giyim modası, her sene çarpıcı ve iddialı tasarımları ile dikkat çekmeyi başarıyor. 

07 Haziran 2018

Daha çok kadınlar tarafından kullanımı tercih edilen ve tesettür tarzında karşımıza çıkmakta olan şal modelleri, uzun ve dikdörtgen yapılı aksesuarlardır.

Tesettür giyimi seçen bayanların tercihi olan şallar, eşarp kullanımına göre daha çok ilgi görmektedir. Özellikle rahat ve kullanışlı olması ilgi görmesine sebep olmuştur. 

Bayanların ilgisini çekecek birbirinden farklı muhafazakar kıyafetler bayanların beğenisine sunulmaktadır. Bu modellerin arasında eşarplar en fazla talep gören ürünlerdir. 

Tesettürlü bayanların şık kombinlerinde en önemli etkenlerden biri de yüz şeklidir. Yüz şekline göre seçimler yapmak olduğundan daha zayıf ya da kilolu görünmeye neden olacaktır.

Tesettürlü bayanların şık kombinlerinde yer alan rengarenk eşarplar sezonun trendi renklerde tasarlanıyor. Seçim yaparken yüz yapısının yanı sıra ten rengi de dikkate alınan kriterlerden biri olmaktadır.

30 Mayıs 2018

Saf ipekten üretilen şal modelleri her dönem dikkat çekmeye devam etmektedir. Kapalı bayanların rahatlıkla günlük hayatta da kullandığı şal modellerinde sportif tarzın yansımaları görülmektedir.

30 Mayıs 2018

Kapalı bayanların birbirinden şık detaylardan oluşan eşarpları sezonun trendlerine göre yeniden şekillenmektedir.

16 Mayıs 2018

Modayı takip ediyor, günlük şıklığınıza önem veriyor, aynı zamanda da uygun fiyata eşarp ve şal modelleri bulmak ve satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. 

Kıyafetlerin olmazsa olmazlarından biri de aksesuarlardır. Takı olarak kullanacağınız kol saati, bilezik, kolye, yüzük, küpe gibi aksesuarlar giyeceğiniz kıyafetle kombinlendiğinde sizin daha şık olmanızı sağlayacaktır.

10 Mayıs 2018

Kadınlar için giyinmek önemli bir konudur. Üzerine kafa yorulur, detaylıca düşünülür, tek tek parça parça kombin yapılır.

Renk uyumları pek çok sebeplere göre değişiklik gösterebilmektedir. Mevsimler, tarzlar gibi nedenler dolayısıylayapılanrenk seçimleri değişmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.