sadsad x
asdasd
Tesettür Kışlık Giyimde Pembe Kullanımı
Tesettür Kışlık Giyimde Pembe Kullanımı

Tesettür Kışlık Giyimde Pembe Kullanımı

03 Şubat 2021

Tesettür kışlık giyim modellerinde diğer sezonlarda olduğu gibi daha zor bir ren seçimi yaşayabilirsiniz. Kışın giyinmek yazın olduğundan daha zor olabilir. Ancak doğru kombini doğru zamanda yaptığınız zaman size daha kolay bir giyim tercihi sunulabilir. Kombin yapmak ve kıyafetlerinizi birbirine yakıştırmak her zaman kolay olmayabilir sizde bu durumu olay hale getirmek için tesettür giyim mağazalarından hazır kombin tercihlerine göz atabilirsiniz. Kopya bir kıyafet giymek veya bir başkasının üzerinde gördüğünüz kıyafeti aynen kullanam her zaman işe yaramaz. Ancak zor durumda kaldığınızda bu durumu kullanabilirsiniz. Hazır kombinleri kullanacağınız bir alan da iddalı ve zor renklerin nasıl kombinleneceği konusudur.

Pembe Nasıl kombinlenir

Tesettür kışlık giyim modellerinde kullanılması zor renklerden biri de pembedir. Çünkü pembe açık havası ve hafifliği nedeniyle kışın daha zor kombinlenebilir. Pembeyi kullanmak istiyorsanız kış aylarında pembenin açık tonlarında eşarp takmaktan uzaklaşmalısınız. Çünkü açık tonlarda pembe eşarp sizi yaz havasını götürür. Bunun yerine fuşya veya daha koyu pembe tonlarını tercih edebilirsiniz. O zaman da o renklere uygun kıyafet bulmakta zorlanabilirsiniz. Böyle bir durumda tek parça ayı rengi giymek daha mantıklı olacaktır. örneğin koyu renk bir pembe elbisenin üzerine aynı tonlarda eşarp kullanmak gibi. Çünkü gerçekten pembeyi tek başına kış aylarında kombinlemek zor olabilir.

Pembe Hangi Renklerle Kullanılmalı

Pemb rengi tesettür kışlık giyim kombinlerinde gri ve siyahla kombinlenebilir. Eğer tek parça bir kıyafetiniz yokda risk almamanız gerekir. koyu tonlarda pembe eşarp taktığınız zaman yapabileceğiniz doğru kombinlerden biri de beyaz kullanmaktır. Çünkü beyaz her renge uyduğu gibi pembenin her tonuna da uyar. Bu sayede daha kolay bir şıklık elde edebilirsiniz.

Pembe Ve Beyazın Uyumu

Beyaz aslında risk alamayı sevmeyenlerin tercihi olabilir. Ancak bazı ana renklerde pembe de olduğu gibi beyaz kullanmaktan başka çareniz olmayabilir. Kıyafetinizi boğmadan istediğiniz ışıltılı bir görünümü sergilemek için beyaz renklerini kazak ve tuniklerde tercih edebilirsiniz. Ayrıca beyaz örgü kazaklar ve tuniklerin çok şık durduğunu da söylemek gerek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.