sadsad x
asdasd

Sıralama seçin :

Havaların soğumasıyla tesettür yelekler karşımıza çıkmaya başlıyorlar. Tesettür yelekler sadece soğuk havalara özel olmasalar da özellikle mevsim geçişlerinde çokça tercih ediliyorlar.

Tesettür yelek modelleri kaban sıcaklığını aramadığınız ancak havanın serinliğini hissetmeye başladığınız dönemler için idealler. Kot, süet, deri, tüylü kumaşlardan yapılan tesettür yelek modelleri birçok kombinin tamamlayıcısı oluyorlar. Çok düz bir kombine bambaşka bir hava katabiliyorlar.

Tesettür Yeleklerde Detayların Getirdiği Güzellik Düz bir tesettür yeleğin beline bağlanacak bir kuşak boyu daha uzun gösterecek, derli toplu bir görünüm sağlayacaktır. Yada şık bir görünüm için tesettür yeleğin yakasına takılacak bir broş kombini tamamlayan parça olacaktır. Günlük kullanımlarda tesettür yelekler özellikle pantolonlarla çok güzel kombinler oluşturacaklardır. Pantolon ile aynı veya uyumlu renklerde bir tesettür yelek adete pantolonla takım gibi duracak ve birçok ortama uygun bir kombin oluşturacaktır.

TESETTÜR YELEK MODELLERİ

Günümüzde modanın koşulları her geçen gün değişiyor. Giysileri tamamlayan parçaların yanı sıra doğru kombinler ile birlikte hanımlar şık ve zarif görünüyorlar. Özellikle tesettür giyimde her kıyafet ayrı önem taşıyor. Hanımlar tesettür giyimde tesettür yelek modellerini sıklıkla kullanıyorlar. Gidilecek yere göre seçilen yelek modelleri farklılıklar gösteriyor. Özel davetlerde daha uzun tesettür yelekler kullanılıyor. Günlük giyimde ise uzun ve ya kısa yelek modelleri kullanılabiliyor.

 

 BİRBİRİNDEN ŞIK TESETTÜR YELEK MODELLERİ

 

 Günlük yaşamda ve özel davetlerde birbirinden farklı yelek modelleri tercih edilebiliyor. Tesettürlü hanımlar günümüzde yelek modellerini çok sık tercih ediyorlar. Özellikle günlük hayatta yeleklerin oldukça fazla kombini yapılabiliyor. Tesettür yelekler daha çok kot ve ya siyah pantolon ile kombin yapılabiliyor. Tesettür yelekler ayrıca uzun eteklerin üzerine de kullanılabiliyor. Hanımlar tesettür yeleklerin farklı modellerinin içerisine gömlek giyebiliyor. Hanımlar tesettür giyimde yeleklerin farklı modellerini çok sık kullanıyorlar. Bu da onları şık ve oldukça rahat bir görünüme kavuşturuyor.

 

 TESETTÜR YELEK MODELLERİ NELERLE KOMBİN YAPILABİLİR?

 

 Tesettürlü hanımlar, yelek modellerini giydiklerinde doğru parçalarla kombin yapılabiliyor. Yelek modelleri genç hanımlar tarafından oldukça fazla kullanılıyor. Özellikle sportif giyimde yelekler kot pantolon üzerine giyilebiliyor. Bu da daha spor bir görünüm kazandırıyor. Anı şekilde bu kombin spor ayakkabı ve spor sırt çantası ile tamamlanabilir. Hanımlar günlük yaşamda da özel davetlerde de yelekleri oldukça şık bir şekilde kombin yapabilirler. Bu onları oldukça şık bir görünüme kavuşturur.

 

 TESETTÜR YELEK MODELLERİNİN BAKIMI VE TEMİZLİĞİ

 

 Tesettürlü hanımlar yeleklerini temizlerken bazı noktalara çok dikkat etmelidirler. Doğru yıkama teknikleri kullanıldığında yelekler de uzun ömürlü olacaktır. Yelek alındığında kullanma talimatı okunmalıdır. Özellikle yeleklerin üzerindeki yıkama talimatı okunarak kıyafet bu doğrultuda temizlenmelidir. Hanımlar, yelekleri soğuk suda ve elde yıkarlarsa daha uzun ömürlü olacaktır. Yeleklerin düşük ısıda ütülenmesi de önemlidir. Ayrıca tesettür giyimde sık sık kullanılan yelekler çamaşır makinesinde asla yıkanmamalıdır. 

 Hanımlar, tesettür yelek modellerini seçerken kendilerine en yakışanları seçmeliler. Gidilecek yere göre de yelek tercihi yapılabilir. Yelekler ise doğru parçalarla kombin yapılmalı.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.