Şal

ŞİŞME YELEK

Venezia Wear

Serin havalarda ve mevsim geçişlerinde kurtarıcı parçaların en başında şişme yelekler geliyor. Kürk detaylı kapüşonlu şişme yeleklerimiz birbirinden harika renkleri ile sizler için Venezia Wear ‘da. Hem rahat hemde spor görünümün yanı sıra, özel şal ve eşarplarla kullanarak klasik ve feminen görünebilirsiniz. Günlük giy çık modeli ile anlık organizasyonlarınıza oldukça şık bir görünümle katılabilirsiniz...

Görünüm:

Havaların soğumasıyla tesettür yelekler karşımıza çıkmaya başlıyorlar. Tesettür yelekler sadece soğuk havalara özel olmasalar da özellikle mevsim geçişlerinde çokça tercih ediliyorlar.

Tesettür yelek modelleri kaban sıcaklığını aramadığınız ancak havanın serinliğini hissetmeye başladığınız dönemler için idealler. Kot, süet, deri, tüylü kumaşlardan yapılan tesettür yelek modelleri birçok kombinin tamamlayıcısı oluyorlar. Çok düz bir kombine bambaşka bir hava katabiliyorlar.

Tesettür Yeleklerde Detayların Getirdiği Güzellik Düz bir tesettür yeleğin beline bağlanacak bir kuşak boyu daha uzun gösterecek, derli toplu bir görünüm sağlayacaktır. Yada şık bir görünüm için tesettür yeleğin yakasına takılacak bir broş kombini tamamlayan parça olacaktır. Günlük kullanımlarda tesettür yelekler özellikle pantolonlarla çok güzel kombinler oluşturacaklardır. Pantolon ile aynı veya uyumlu renklerde bir tesettür yelek adete pantolonla takım gibi duracak ve birçok ortama uygun bir kombin oluşturacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.