sadsad x
asdasd

Sıralama seçin :

Kış mevsimine yaklaştıkça tesettür kaban modelleri vitrinlerde ve dolaplarda yerlerini almaya başladılar. Kışlık alışverişin vazgeçilmezlerinden olan tesettür kabanlarda bu sezon da bol çeşit ve renk çeşidi bulunmaktadır. Tesettür Kabanlarda Kumaş Seçimi Tesettür kabanlarda yünlü, deri, kadife gibi birçok kumaş seçeneği mevcuttur.

Tesettürlü bayanların zevkine göre desenli, düz, fermuarlı, düğmeli modeller de bulunmaktadır. Uzun yünlü bir kaban günlük veya şık kombinlere uyum sağlarken kış boyunca sıcak da tutacaktır. Genç bayanlar dizlerin altına kadar inen kemer detaylı şişme kaban modellerinide tercih edebilirler.

Farklı renk seçenekleriyle kombinlere hareket katacak olan bu kabanlar çok tercih edilirler. Kaşe tesettür kabanlar da yine en çok tercih edilen modellerdendirler. Özellikle orta yaşlı tesettürlü bayanlar uzun kaşe tesettür kabanlarla şık ve rahat bir görünüm elde edebilirler.

KAP

Tesettür kap modelleri genç tesettürlü bayanlar tarafından çokça tercih edilirler. Tesettür kap, pardesülerin biraz daha kısa modelleridir denilebilir. Kaplar mevsim geçişlerinde sıklıkla kullanılırlar. Özellikle kot tesettür kaplar birçok kombine uyum sağlamaları sebebiyle adeta bir ceket işlevi görürler.

Uzun olmaları sebebiyle tesettüre uygun bir kombin oluştururlar. Tesettür kap modelleri yağmurluk olarak da tercih edilebilirler. Farklı renk ve desenlerdeki bu kaplar özellikle gençlerin tercihleri arasındadırlar. Mevsimlik kaplar kadar yazlık kaplarda da bol çeşit, renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Özellikle toprak renklerinde, kuşak detaylı kapları tesettür kombinlerinde bolca görmekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.