sadsad x
asdasd

Sıralama seçin :

Tunik modelleri tesettürlü bayanların belki de en çok tercih ettikleri kıyafetlerdendir. Çok çeşitli kullanımlara olanak sağlamaları tunik modellerinin rağbet görmelerinin sebeplerindendir. Veneziawear.com çok yakında tesettür tunik satışlarıyla sizlerle!

En Çok Tercih Edilen Tesettür Tunik Modelleri  

Tesettür tunik modellerinde genellikle düz tasarımlar çokça tercih edilmektedirler. Örnek olarak siyah tunik modelinin kullanım alanı çok geniştir. Aynı şekilde farklı renklerde tunikleri de benzer ve uyumlu renklerde etek ve pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Özellikle genç kesim arasında yaygın olarak kullanılan tesettür tunik modelleri son dönemlerde tüm tesettürlü bayanlarca tercih edilmektedir.

Tesettür tuniklerde renk seçimi mevsime, kişinin tarzına göre değişiklik gösterebilmektedir. İlkbahar-yaz dönemlerinde daha canlı ve desenli tesettür tunikler tercih edilebilir. Sonbahar-kış döneminde ise daha düz tasarımlar, çizgili desenler tercih edilebilir. Çok fazla çaba göstermeden uyumu yakalamak için tesettür tunik modelleri kurtarıcı olacaktır.

Tunik Seçiminde En Uygun Renkler

Tuniklerde renk seçimi mevsime, kişinin tarzına göre değişiklik gösterebilmektedir. İlkbahar-yaz dönemlerinde daha canlı ve desenli tesettür tunikler tercih edilebilir. Sonbahar-kış döneminde ise daha düz tasarımlar, çizgili desenler tercih edilebilir. Çok fazla çaba göstermeden uyumu yakalamak için bu modeller kurtarıcı olacaktır.

En Şık Tesettür Tunik 

Kadın giyiminde doğru parçalar seçmek çok önemli. Doğru kombin yapmak şık ve zarif görünmenin ön koşullarından biridir. Her geçen gün gelişen moda sektörü pek çok yeniliği de beraberinde getiriyor. Kişiye göre kıyafet seçimi hem şık hem de zarif bir görünüm sağlar. Bu nedenle kadınlar kendilerine en yakışan giysileri seçmeliler. Günümüzde tesettür giyiminde de her geçen gün gelişen yenilikler var. Tesettür giyimde tunik en çok kullanılan giysilerden bir tanesidir. Her kıyafetle kombini de yapılabiliyor. 

 BİRBİRİNDEN ŞIK TESETTÜR TUNİK MODELLERİ 

 Hanımlar tesettür tunik modellerinden kendilerine en uygun olanı seçiyorlar. Günümüzde ise her geçen gün gelişen moda sektöründe tunik modelleri de değişim gösteriyor. Tunik modelleri şekline, modeline ve rengine göre değişiyor. Özellikle gidilecek yere göre tunik modelleri de şekilleniyor. Özel davetlere ve resmi yerlere gidilirken daha şık ve gösterişli kıyafetler tercih ediliyor. Günlük yaşamda ise daha sade ve rahat tunikler tercih ediliyor. Özellikle kot pantolon ve keten pantolon üzerine tunikler giyilerek oldukça şık ve zarif bir görünüm kazanılıyor.

 TESETTÜR TUNİK MODELLERİ NELERLE KOMBİN YAPILIR? 

 Günlük tunik giyiminde şık olmak kadar rahat olmak da önemlidir. O nedenle tuniklerin doğru parçalarla kombin yapılması çok önemlidir. Mesela gömlek tarzında bir tunik spor ayakkabı ve kot pantolon ile kombin yapılabilir. Bu spor kombin şık bir sırt çantası ile tamamlanır. Bu da tesettürlü hanımlara oldukça şık bir görünüm kazandırır. Tesettürlü hanımlar, günlük yaşamda daha çok tunik modellerini tercih ediyorlar. Tunikler her parçayla rahatlıkla kombin yapılabilir. Özellikle tesettürlü hanımların dolaplarında mutlaka en az bir tane tunik bulunmalıdır. Bu onları şık bir gösterecektir.

 TESETTÜR TUNİKLERİN BAKIM VE TEMİZLİĞİNDE DİKKAT EDİLECEKLER

 Hanımların günlük yaşamlarında kullandıkları tuniklerin temizliği ve bakımı da doğru bir şekilde yapılmalı. Özellikle tunikler kumaşlarına göre temizlenmeli. Tunikler alındıktan sonra mutlaka yıkama koşulları okunmalı. Her tuniğin temizliği kendisine uygun yapılmalıdır. Ama tunik modellerinin daha uzun ömürlü olması için soğuk suda ve elde yıkanmalıdır. Tesettür tunikler, çamaşır makinesinde mümkün olduğunca yıkanmamalıdır. Tunik bakımı oldukça önemlidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.