Şal

TUNİK

Venezia Wear

Giyimde en önemli parçalardan biri olan tunikler, giy çık modelleri ile hem günlük yaşantınızı kolaylaştırıyor hemde tesettüre farklı bir hava katıyor. En farklı tunik modelleri ile Venezia Wear sizler için özenle ve sevgiyle çalışıyor. Triko tunikler ile okulda, ofiste, günlük yaşantınızda rahat ve şık görüneceksiniz. Özel tasarım tunikler ile ruhunuzdaki farklılığı gözler önüne sereceksiniz..

Görünüm:
1 2 3 4 5
HIZLI GÖR EBRULİM - Ebrulim Pul Payetli Takım 35296-006
36-38 38-40 40-42 42-44 44-46

Tunik modelleri tesettürlü bayanların belki de en çok tercih ettikleri kıyafetlerdendir. Çok çeşitli kullanımlara olanak sağlamaları tunik modellerinin rağbet görmelerinin sebeplerindendir. Veneziawear.com çok yakında tesettür tunik satışlarıyla sizlerle!

En Çok Tercih Edilen Tesettür Tunik Modelleri  

Tesettür tunik modellerinde genellikle düz tasarımlar çokça tercih edilmektedirler. Örnek olarak siyah tunik modelinin kullanım alanı çok geniştir. Aynı şekilde farklı renklerde tunikleri de benzer ve uyumlu renklerde etek ve pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Özellikle genç kesim arasında yaygın olarak kullanılan tesettür tunik modelleri son dönemlerde tüm tesettürlü bayanlarca tercih edilmektedir.

Tesettür tuniklerde renk seçimi mevsime, kişinin tarzına göre değişiklik gösterebilmektedir. İlkbahar-yaz dönemlerinde daha canlı ve desenli tesettür tunikler tercih edilebilir. Sonbahar-kış döneminde ise daha düz tasarımlar, çizgili desenler tercih edilebilir. Çok fazla çaba göstermeden uyumu yakalamak için tesettür tunik modelleri kurtarıcı olacaktır.

Tunik Seçiminde En Uygun Renkler

Tuniklerde renk seçimi mevsime, kişinin tarzına göre değişiklik gösterebilmektedir. İlkbahar-yaz dönemlerinde daha canlı ve desenli tesettür tunikler tercih edilebilir. Sonbahar-kış döneminde ise daha düz tasarımlar, çizgili desenler tercih edilebilir. Çok fazla çaba göstermeden uyumu yakalamak için bu modeller kurtarıcı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.