sadsad x
asdasd

Sıralama seçin :

Kıyafet belirlemede kurtarıcı parçalardan olan hırkalar her mevsimde çokça tercih edilirler. Tesettürlü bayanlar dar kıyafetlerini tesettür hırka modelleriyle kombinleyerek istedikleri rahat ve şık görünüme kavuşabilirler. Uzun hırka modelleri pantolonlarla veya kalem eteklerle kombinlenebilirler. Kısa hırkalar ise elbiseler ve eteklerle çok hoş görüneceklerdir.

Tesettür hırka modellerindeki çeşitlilik sürekli artmaktadır. Yaz dönemlerinde salaş, püsküllü hırka modellerini, daha soğuk mevsimlerde ise kalın örgü, triko hırka modellerini çokça görmekteyiz. Tesettürlü bayanların kurtarıcıları tesettür hırka modelleri birçok desen ve modelde karşımıza çıkmaktadırlar. Fermuarlı, düğmeli, salaş görünümlü birçok hırka modelini veneziawear.com’da bulabilirsiniz.

Mevsime Uygun Tesettür Hırka Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Mevsim geçişlerinde uzun hırkalar tercih edilebilir. Bu tarz hırka modelleri sizi soğuktan koruyacak ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Aniden havanın soğuduğu günlerde ayak bileklerinize kadar inecek bir hırka çok yardımcı olacaktır.  Daha soğuk günlerde tercihinizi çok kalın örgü hırkalardan yana kullanabilirsiniz. Sıcak günlerde ise hırkalar daha çok kombinlere renk katmak için tercih edilebilirler. İşlemeli detayları olan rengarenk hırkalarla hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.