sadsad x
asdasd

AKSESUAR.jpg (169 KB)

Sıralama seçin :

Takı, Saat, Aksesuar

Kıyafetlerin olmazsa olmazlarından biri de aksesuarlardır. Takı olarak kullanacağınız kol saati, bilezik, kolye, yüzük, küpe gibi aksesuarlar giyeceğiniz kıyafetle kombinlendiğinde sizin daha şık olmanızı sağlayacaktır. Bu anlamda takıların hepsini birlikte kullanabileceğiniz gibi sadece birini kullanarak da kombin yapabilirsiniz. En çok kullanılan renkler siyah, gümüş ya da altın renkleri olmasına karşın çoğu renk tonlarında ve değerli taşlardan yapılan aksesuar çeşitleri de bulunabilmektedir. Son modaya uygun birbirinden şık ve güzel takıları sizin tarzınıza göre uygun fiyatlarda veneziawear.com sitesinden bakarak rahatlıkla bulabilirsiniz.

Son Trend Kol Saati Modelleri

Özellikle kol saatleri hem erkek hem de kadınların vazgeçilmez aksesuarı olmaktadır. Her kıyafete ve herkese uygun modelleri bulunabilen kol saati modelleri bilezikle kombin halinde, tek parça olarak ya da çiftler için tasarlanmış olarak çeşitlenmektedir. Özellikle kombin halinde tasarlanan saat modellerinin zarif uyumundan dolayı son yıllarda çokça tercih edilmektedir. Her renkte, desende ve kombinde saat modellerinin bulunduğu sitemizden kendi tarzınızı yansıtacak çok sayıda modele ulaşabilirsiniz.

Takı ve Aksesuarlarda Fiyatlar ve Ödeme Koşulları

Veneziawear.com sitesinden sizin için son derece uygun fiyatlarda ve indirimde bulabileceğiniz takılar için ister kartla ister kapıdan nakit ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kol saati, bilezik gibi aksesuarlar dışında birbirinden güzel şal ve eşarp modellerine de sitemizden bakabilirsiniz. Sade ya da desenli olarak birçok modelde şal ve eşarpları da aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.