sadsad x
asdasd

esarpickapak.jpg (219 KB)

Sıralama seçin :

Venezia Başörtüsü

Tesettürlü bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan eşarp. Tesettürlü bayanların tamamlayıcısı niteliğinde olan başörtüsü artık günümüz çağında bin bir renkli ve çeşitleriyle bulmak mümkün. Tarzlarını ve farklarını ortaya koymak isteyen bayanlarımızın ve aynı zamanda da modadan vazgeçemeyenlerin tek adresi olan veneziawear.com tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği siteler arasında. Yılın en trendlerini sitemizde görmek mümkün. Evden çıkıp bir gün içerisinde kaç mağaza gezebilirsiniz ki? Evde otururken rahatlık ve güven içerisinde kısa sürede milyonlarca çeşit eşarp modellerini görmeniz mümkün.

 

 2017 yılında en çok tercih edilen eşarp modelleri hangileri?

 Tesettürlü bayanların özellikle ve öncelikle tercih etmesi gereken eşarp modelleri yüz şekillerine uygun olması gerekmektedir. Burada önemli olan bayanların kendi yüzlerini ve yüz şekillerini tanımalarıdır. Yüz şeklini bilen bir bayan doğru ve uygun başörtüsü bağlama yönteminin kendisi için bulmuş olacaktır. Yuvarlak yüzlü bayanların yüzlerini daha sivri ve uzun göstermeleri için yüzlerini kapatmayacak şekilde eşarplarını bağlamaları gerekir. Eşarplarını alınlarının en üste gelecek şekilde bağlamaları onların yüzlerini daha uzun gösterecektir.

 Yüz şekli oval olan bayanların tercih etmesi gereken eşarp modelleri ise diğer yüz şekillerine oranla bu yüz şekline sahip olanlar birçok modeli taşımaya münasiptir. Bu yüzden oval yüzlü hanımlar daha çok boyun kısmında olan eşarbı çok sıkmayacak şekilde bağlamaları onlar için yeterli olacaktır. Yüzlerini ortaya çıkaracak modelleri seçmeleri tabi ki bu yüz şeklinde de önemlidir.

Dikdörtgen yüzlü bayanlar ise oval bağlama şekillerini yani eşarplarını oval şekilde bağlamaları ve tercih etmeleri onlar için en uygun eşarp modeli olacaktır. Kalp şeklinde veya üçgen şeklinde bir yüze sahi olanlar bayanlar ise alın kısmında bağladıkları eşarpların daha sivri olmasını sağlamaları ve boyun kısmında kalan eşarbı çok sıkmadan bağlamaları onların kullandığı en uygun model olacaktır.

 

 Peki, 2017 Eşarp Renk Tercihleri nelerdir?

 2017 yılında da hem günlük hayatta hem de şık davetlerde ya da özel günlerinizde en çok tercih edebileceğiniz renkler canlı ve hareketli renklerdir. Bayanlar eşarplarının renklerini de giyimlerine de uygun olacak şekilde seçebilirler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.