sadsad x
asdasd

Sıralama seçin :

Tesettür giyim modası özellikle son dönemlerde birçok giyim kategorisinde adını duyurmaktadır. Tesettür gömlek modelleri de bu kategorilerden biridir.  Günlük, şık veya iş hayatına uygun tesettür gömlek modelleri mevcuttur.

Tesettür Gömlek Modelleri

Tesettür gömlek modellerinde klasik gömlek tarzına ek olarak biraz daha uzun gömlek-tunik modelleri mevcuttur. Bu modeller daha çok pantolonların üzerine tercih edilmektedirler. Bu şekilde hem tesettüre uygun hem de rahat ve şık bir görünüm elde edilmiş olur. Uzun gömlekler aynı şekilde eteklerin üzerine de giyilebilirler.

Düz bir kalem eteğin üzerine giyilen uyumlu renklerde uzun bir gömlek tesettür giyim tarzına çok yakışacaktır. Daha detaylı, yüksek bel etekler ise gömleklerin üzerine çıkartılarak giyilebilir, bu şekilde etekler ön planda olacaktır. Çeşitli kullanımlara olanak veren tesettür gömlek modelleri her türlü hava koşuluna uyum sağlayacak şekilde kombinlenebilirler. Kış mevsimlerinde hırkaların, uzun tuniklerin içine giyilecek olan tesettür gömlekler kombine renk katacak ve soğuk havalarda da kullanım olanağı sağlamış olacaklardır.

Bluz, tesettürlü bayanların daha çok özel gün ve davetlerde tercih ettikleri üst kıyafetlerindendir. Özellikle şifon bluzler kalem eteklerle kullanıldıklarında resmi bir kombin oluştururlarken, a kesim eteklerle daha şık bir görünüm sağlarlar.

Düz beyaz bir bluz aksesuarlarla renklendirilebilir. Gömleklerde olduğu gibi bluzler de yelekler, kemerlerle kullanılarak farklı tarzlar oluşturulabilir. Bol süslemeleri olan abiye bluz modelleri ise ağır elbiseleri sevmeyen bayanlar için alternatif olabilirler.

En özel günlerde bile etek ve tesettür bluz kombinleri doğru seçimler yapıldığı takdirde kurtarıcı olacaklardır. Bluzde Renk Seçimi Tesettür bluz seçiminde temel renkleri seçmekte fayda vardır.

Beyaz, siyah, krem gibi renklerde seçilen bluzler birçok parçayla kombinlenebilirler. Taş ve desen süslemeli bluzler yerine daha düz bluzler seçilerek aksesuarlar sonradan kombinlere dahil edilebilirler. Bu yolla yine aynı bluz birden çok kombinde kullanılmış olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.