sadsad x
asdasd

Sıralama seçin :

Tesettür feraceler ince kumaştan yapılan, genelde siyah renklerde ve abartılı olmayan dış giyim kıyafetleridir. Tesettür feraceler rahat olmaları ve neredeyse her türlü kıyafetin üzerine giyilebilmeleri sebebiyle en çok tercih edilen parçalardandır. Tesettürlü bayanların günlük kullanımına uygun sade modellerin yanında günümüzde farklı renklerde ve desenlerde daha şık tesettür ferace
modelleri de bulunmaktadır.

Tesettür ferace modelleri önceden daha çok orta yaşlı bayanlarca tercih edilirken günümüzde genç kesime de hitap etmektedir. Tesettür ferace özellikle yaz aylarında pardesü yerine tercih edilmektedirler. Hafif olmaları ve kolay bulunabilmeleri sebebiyle tercih edilirler. Hemen her bütçeye uygun tesettür ferace modelleri mevcuttur.


Tesettür Feraceleri Nasıl Kombinleyebilirsiniz?


Ferace, tüm vücudu kapatmaları sebebiyle her türlü kıyafetin üzerine giyilebilir. Eşarp veya şal olarak ise daha desenli modeller tercih edilebilir. Günlük bir kullanımda detaysız bir tesettür feracenin üzerine geometrik desenlere sahip soft renklerde bir eşarpla sade bir kombin yapılabilir. Şal veya eşarba uyumlu spor veya babet tarzında bir ayakkabı modeli tesettür feracelerin altına tercih edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.