sadsad x
asdasd

Sıralama seçin :

Pardesüler, yaz-kış tesettürlü bayanlar tarafından çokça tercih edilir. Tesettüre uygunluğu, rahatlığı bu durumun en önde gelen sebeplerindendir. Günümüzde pardesülerde çok fazla seçenek mevcuttur.

Tesettür pardesü modelleri farklı renkler, desenler ve boylarda bulunabilirler. Pardesülerde mevsime göre renk, kumaş seçimi yapılmalıdır. Pardesüler dış kıyafetleri olduklarından kış mevsimlerinde kalın kumaştan pardesüler kaban gibi kullanılabilirler.

Yazın ise pardesüler tüm vücudu kapattıkları ve kolaylıkla giyilip çıkılabildiklerinden tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilirler.

Pardesü Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Tesettür pardesü modelleri farklı konseptlere uyumlu olabilecek çeşitliliğe sahiptir. Bir davete katılırken dökümlü bir kumaşa sahip kemerli bir pardesü şık bir görünüm sağlayacaktır. Günlük kullanımda ise daha spor tarzda kot pardesüler tercih edilebilir.

Pardesü seçiminde pardesü boyu da önemlidir. Kış mevsiminde ara boy pardesüler daha kullanışlı olabilecekken daha sıcak havalarda uzun pardesüler hoş bir görünüm sağlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.