sadsad x
asdasd

Sıralama seçin :

Pantolon modelleri tüm bayanların kombinlerinde vazgeçilmez parçalardandır. Son yıllarda tesettürlü bayanlar tarafından da çokça tercih edilmektedirler. Tesettüre daha uygun olmaları ve geniş kombin olanakları sağlamaları sebebiyle tesettür pantolon modellerine çokça talep bulunmaktadır. En moda, farklı desen ve tarzlara sahip tesettür pantolon modelleri veneziawear.com’da sizlerle!

Tesettür Pantolonu Nasıl Kombinlenebilir?

Tesettür pantolonlarda pantolonun bolluğu çok önemlidir. Bol paça bir tesettür pantolon modelleri üzerine kısa tunikler, bluzler tercih edilebilir. Bu şekilde hem tesettüre uygun hem de şık ve rahat olmak mümkündür. Dar bir tesettür pantolon modeli ise ferace, pardesü altında tercih edilebileceği gibi uzun, bol kesim tuniklerin altında da çok hoş duracaktır. Tesettür pantolonlarda kumaş seçimi de kombini etkileyen önemli etkenlerden biridir. Kot bir pantolon birçok tarza uyum sağlayabilirken daha ince, dökümlü kumaşlara sahip tesettür pantolonlar daha özel günlere uyum sağlayacaktır.

Tesettür Pantolon Modelleri 

Günümüzde moda sektörü her geçen gün gelişiyor. Hanımların istek ve ihtiyaçlarına göre giyim sektörü de şekilleniyor. Özellikle tesettür giyimde de hanımların isteklerine göre giysiler yenileniyor. Son zamanlarda tesettür pantolon modelleri de çeşitlendi. Gidilecek yere göre tercih edilen pantolon modelleri farklılık gösteriyor. Günlük yaşamda daha sade ve spor pantolon modelleri tercih ediliyor. Özel davetlerde ve resmi yerlere giderken ise daha şık kumaş pantolonlar tercih ediliyor. 

 BİRBİRİNDEN ŞIK VE KULLANIŞLI TESETTÜR PANTOLON MODELLERİ

 

 Hanımlar seçtikleri birbirinden şık tesettür pantolonlar ile güzel bir görünüme kavuşabilirler. Özellikle gidilecek yere göre tercih edilen pantolonlar, zevke göre farklılıklar gösterebiliyor. Tesettür giyimde öne çıkan pantolon modelleri gidilecek yere göre farklılık gösterebilir. Tesettür pantolon modelleri kot pantolonun yanı sıra kumaş ve keten de olabiliyor. Kot pantolonun yanı sıra keten pantolonlar da günlük yaşamda giyiliyor. Kumaş pantolonlar ise daha çok özel davetler de resmi yerlere giderken giyiliyor. Tesettürlü hanımlar bu şekilde oldukça şık bir görünüm elde ediyorlar.

  TESETTÜR PANTOLON MODELLERİNİN BAKIM VE TEMİZLİĞİ 

 Tesettürlü hanımlar pantolonların temizlik ve bakımlarına çok dikkat etmelidirler. Hanımlar doğru yıkama koşuluyla pantolonlarını temizlediklerinde uzun ömürlü olmasını sağlarlar. Tesettürlü hanımlar pantolonun üzerinde yazan yıkama ve temizlik talimatlarını özenle okumalılar. Oradaki yıkama koşullarını göz önünde bulundurmalılar. Hanımlar, pantolonlarını soğuk suda ve elde özenle yıkamalıdırlar. Bu sayede pantolonları daha uzun ömürlü olacaktır. Özellikle özel davetlerde giyilen pantolonların çamaşır makinesinde yıkanmaması önemlidir. Çünkü bu sayede yıpranma önlenir.

 TESETTÜR PANTOLONDA NASIL KOMBİNLER YAPILIR? 

 Tesettür pantolonlar doğru kombin yapıldığında oldukça şık ve rahat bir görünüm kazandırılır. Hanımlar özel davetlere giderken kumaş pantolonlarını doğru parçalar ile kombin yapabilirler. Mesela şık bir pantolon yine şık bir gömlek ile kombin yapılabilir. Bu şekilde şık ve zarif bir görünüm yakalanır. Yine zarif tesettür pantolonlar şık bir gömlek ile kombin yapılabilir. Bu pantolonlardan oluşan giyim ise şık bir çanta ile kombin yapılabilir. Şık davetlerde ve günlük yaşamda tesettür pantolon modelleri rahatlıkla giyilebilir. Hanımlar, tesettür pantolonları şık zarif parçalar ile kombin yapabilirler.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.