sadsad x
asdasd
Sıralama seçin :

Yeni Sezonda Akel

Akel şallarda en çok tercih edilenler arasında yıldızlı şal ve otantik modeller karşımıza çıkmaktadır. Düz renk üzerine olan yıldızlı model, parlak desenleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Otantik modellerde ise Akel, koyu tonlu renkleri sık kullanmıştır.

Şal Kombinlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Akel şal, bu sezonda rengârenkliği ile ön plana çıkıyor. Bayanlar ise kombinlerde kararsız kalmamalı. Çünkü sezonun trendi, farklı renk tonları ile şık olmak. Eğer hala alışamadıysanız bu duruma, desenli bir şalın altına tek renk giysiler tercih edebilirsiniz. Farklı renkleri bir arada kullanabileceğiniz gibi bütün giysilerinizi de şalınız ile aynı renkte seçerek şıklık yaratabilirsiniz. Otantik serisi şalları ise etnik kolyeler ile destekleyebilirsiniz. Farklılık yaratacak eşarp iğneleri de kombinlerinizi tamamlayıcı nesneler olacaktır.

Akel Şal ve Kullanımı

Bu sezonda arkası topuzlu şal bağlama modelleri revaçtadır. Kıyafete ayrı bir hava katan bu havalı bağlama tekniği, şal desenlerinin daha iyi görünmesini sağlıyor. Bu konuda yüz tipimizi tanımakta çok önemli. Yuvarlak yüz hatlarına sahip kişiler oval bağlama, üçgen yüz hatlarına sahip kişiler ise daha sıkı, bone havası veren bağlama şeklini tercih etmelidir. Dikdörtgen yüz hatlı kişiler ise ucu sivri bırakılan bağlama stilini tercih ederek yüzlerini daha zayıf ve zarif göstereceklerdir. Veneziawear.com' da ise hem modeller üzerinde ürünleri görebilir hem de 30 TL’den başlayan fiyatlarla güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Akel eşarp modelleri de mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.