sadsad x
asdasd
Şal Modelleri Nasıl Kombin Yapılır?
Şal Modelleri Nasıl Kombin Yapılır?

Şal Modelleri Nasıl Kombin Yapılır?

18 Şubat 2021

Daha çok kadınlar tarafından kullanımı tercih edilen ve tesettür tarzında karşımıza çıkmakta olan şal modelleri, uzun ve dikdörtgen yapılı aksesuarlardır. Oldukça kullanışlı olan ve yapısıyla da eşarp modellerine oranla daha fazla tercih edilmekte olan şal modelleri sayesinde dilediğiniz rahatlıkta gezmeye hazır olabilirsiniz. Şal modellerinin tümü genellikle aynıdır ve her türlü şekilde bağlanabilir. Kullanımı her açıdan rahat olan ve baş örtüsü dışında fular gibi aksesuar olarak da kullanılmakta olan şal modellerinin bazılarında püskül detayına rastlamak mümkündür. Tek renkli şal modellerinin yanı sıra karışık renk ve desenlere sahip olan şal modelleri de mevcuttur. Yaş grubuna ve zevkinize hitap etme derecesine göre tüm şal modellerinin rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Doğru Şal Kombinesi

Şal modellerinde genellikle düz renkler tercih edildiğinde, iç kısmına düz renkli bir bone takmak yerine, karışık renk ve desenlere sahip olan bir bone ya da bandana takmak daha münasip oluyor. Şalların kullanımı boyutlarından ötürü oldukça rahattır. Bu nedenle ister çapraz bağlama tekniğiyle ister düz bağlama tekniğiyle isterseniz de daha rahat ve salaş bağlama teknikleriyle şallarınızı bağlayabilirsiniz. Giydiğiniz kıyafetlerin zıt renklerini içeren iki renkli şal modellerini dilediğiniz gibi kombine edebilirsiniz. Daha kalın ve kışlık kombinlerinizde koyu renkli ve kalın kumaşlardan elde edilen şal modellerini tercih ederken, yazın ise ince ve salaş kıyafetler üzerine tafta ve pamuklu şal modellerini tercih ederek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Şal Kullanımına Neden İhtiyaç Duyuluyor? Avantajları Nelerdir?

Şal kullanımı hem son derece şık bir görünüme sahip olduğundan hem de son derece rahat bir kullanıma sahip olduğundan, daha fazla ihtiyaç duyulur ve avantajları daha fazladır. Diğer tüm aksesuar ve tesettür baş örtüsü modellerine oranla, şal modelleri daha uzun ve daha fazla ene sahiptir. Bağlarken hiçbir sorun yaşamadan, istediğiniz şekilde bağlayabilirsiniz. Böylece hem hiçbir yerde açık kalmaz hem de gün boyu rahatlıkla hareket edebilirsiniz. şal kullanımı diğer tüm parçalara oranla daha fazla tercih ediliyor ve kullanan kişilerin memnuniyeti de %100 oranında ölçülüyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.