sadsad x
asdasd
Tesettür Abaya Sonbahar Kombinleri
Tesettür Abaya Sonbahar Kombinleri

Tesettür Abaya Sonbahar Kombinleri

07 Eylül 2020

Sonbahar sezonunda çıkan abaya modelleri pek çok hanımın ilgisini çekmektedir. Farklı sonbahar modelleri ile sezona uygun kombinler yapılmaktadır. Tesettür abaya sonbahar aylarına uygun parçalardan biri olan salaş uzun kazak ve bol paça pantolonlar ile oldukça rahat bir kombin oluşturmaktadır. Tarçın renginde olan bu abaya modeli ile kombin renklerinin birbirleri ile uyumlu olması ise görsel açıdan göz kamaştırmaktadır.

İkili Tesettür Takım ve Abaya Kombini

Tesettür giyimde pantolon tunik ya da tunik etek ikili takımları bulunmaktadır. Sonbahar aylarında ise bu ikili takımlar dış giyim ürünlerinden olan tesettür abaya modelleri ile zarif bir görünüm yaratmaktadır. İkili takım kombinlerinde abaya ile diğer kıyafet parçalarının benzer renklerde olması özel davetler için de uygun görünümü sağlamaktadır.

Rahat Abaya Modelleri

Rahatlık tesettürlü hanımlar için oldukça önemlidir. Tesettür dış giyim parçalarında rahat ve bol abaya modelleri bulunmaktadır. Balon model olan abayalar sezonun en rahat parçaları arasındadır. Belinde kemer olan abaya modelleri ise hem rahat hem de modern görünümü yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Fermuarlı Abaya Modelleri

Fermuarlı abaya modelleri günlük kombin oluşturmak için en rahat parçalardan biridir. Boydan boya fermuar olan abaya modelleri ile pantolon gömlek kombinleri yapılmaktadır. Kalın kumaş abayalarda fermuar detayının bulunması ise sonbahar ayları için doğru dış giyim parçalarından biri olacaktır. Bu abaya modellerinin kollarında bulunan düğme detayları ise modele hareket katmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.