sadsad x
asdasd
Bu Yılın Tesettür Modasında Öne Çıkan Tasarımlar
Bu Yılın Tesettür Modasında Öne Çıkan Tasarımlar

Bu Yılın Tesettür Modasında Öne Çıkan Tasarımlar

24 Aralık 2018

Rahatlık ön planda tutularak tasarlanan ve modern görünümü ile de tesettürlü bayanların ilgisini çeken tesettür tasarımları, günlük kullanım için birçok farklı alternatifi bir arada sunmaktadır. Yüzlerce modeli ile birlikte herkesin kendi tarzına uygun tasarımı bulabileceği tesettür giyim modası, yenilen kreasyonu ile birlikte ilgi uyandırmaya devam ediyor.

 

            Günlük kullanım için bu yıl yine en fazla ön planda olan tesettür tasarım modelleri arasında elbiseler yer almaktadır. Kullanımının çok rahat olmasının dışında gösterişli havası ile de herkesin dikkatini çekmeyi başaran tesettür elbiseler, bu sene canlı renk ve desenleri ile birlikte vitrinlerdeki yerini alıyor.

 

            Zarif duruşu ve rahat kullanımı ile bayanlara büyük bir kolaylık sağlayan ferace modelleri de her sene olduğu gibi öne çıkan parçalar arasında yer almaya devam ediyor. Vücudu tümüyle kapatan ve görünümü zarif olan ferace modelleri, hangi kombini yapacağınıza karar veremediğiniz zamanlarda en büyük kurtarıcılardan biri oluyor. Şık ve gösterişli detaylar kullanılarak daha hoş bir görünüme kavuşturulan ferace modelleri, stilinizi ön plana çıkartacak en güzel alternatiflerden biri.

 

            Tesettürlü bayanların olmazsa olmazlarından olan tunik modelleri de günlük kullanım için en uygun parçalardan biridir. Birbirinden güzel ve dikkat çeken alternatiflerin yer aldığı tunik modelleri, en kaliteli kumaşlar kullanılarak tasarlanmaktadır.

 

 Özel Günler İçin Tasarlanan Bu Yılın Tesettür Tasarımları

 

            Düğün ya da nişan gibi özel günler için tasarlanan ve göz alıcı modelleri ile tüm dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlayan tesettür abiye modelleri, zarif bayanlar için en güzel seçenekleri sunuyor. En özel kumaşlar kullanılarak tasarlanan ve dantel ya da payet işlemleri ile süslenen abiye modelleri, modern görüntüsü ile tüm gözleri üzerinizde toplamanızı sağlıyor.

 

            Özel günlerde tercih edilecek en şık tasarımlar arasında yer alan ceket modelleri de bu yıl en yeni modelleri ile birlikte göz dolduruyor. Modern çizgiler taşıyan ve yılın trendine uygun olan ceket modelleri, farklı kesimleri ile herkesin zevkine hitap ediyor. Her zaman şıklığın en önemli tamamlayıcıları arasında yer almayı başaran ceket modelleri, tarz sahibi bayanlara bu yıl da eşlik etmeye devam edecek.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.