Dışarı Çıkarken Nasıl Bir Eşarp Kullanmak Gerekir
22 Haziran 2017

Evlerde kullanılan eşarplara fazla dikkat edilmemektedir. Ama dışarı çıkılacakken tesettürlü bayanları nasıl bir eşarp tercih edecekleri konusunda ikilem yaşarlar. Dışarıda kullanılacak eşarplar fazla gösterişli olmayan ama ev içinde kullanılanlar kadar sönük olmamalıdır. Akel eşarp modelleri arasında birçok dışarı giyime uygun eşarp ürünü bulunmaktadır. Marka ürünlerini her sezon yenilemektedir.

Tasarımlarınızın Tamamlayıcısı, İpek Eşarp
21 Haziran 2017

İpek eşarp, kapalı bayanların en önemli kullandıkları, tesettür giyim araçlarından bir tanesi olarak dikkatleri çekmektedir. Bu konu da özellikle yaşanan ilerlemeleri sağlama konusunda, tasarımlarını sürekli olarak yenileyen, ipek eşarp her yeni sezon için hazırladığı ürünleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmaktadır.

İpek Eşarp Kullanımı
20 Haziran 2017

Tesettürlü bayanların, son yılların modasına ayak uydurarak kullanmaya başladığı ve oldukça şık görünümler elde ettiği ipek eşarp modelleri, modanın etkisi ile giderek renklere bürünmektedir.

En Çok Tercih Edilen Şal Modelleri Ve Renkleri Hangileri?
19 Haziran 2017

Bir kadının en güzel aksesuarı olan şal, kadınlara Akel şal modelleri ile muhteşem bir koleksiyon sunuyor. Gelincik koleksiyonunda çiçekler ve desenlerle bezenmiş, capcanlı renklerden ve yaza bomba gibi düşen muhteşem desenlerden oluşan bu koleksiyon kadınlar için tercih seçeneği yüksek ve enfes bir platform oluşturmuş.

Armine İpek Eşarbın Özelikleri Nelerdir ?
19 Haziran 2017

Tesettürlü bayanlar için örtü tercihi en önemli noktalardan biridir. Uyumlu şık bir eşarp kullanıcıyı çok şık gösterir. Kötü bir eşarp tercihi ise tüm kıyafet uyumunu bozmaktadır. Eşarp vücudun en üst kısmını kaplayan bir giysi olduğundan insanlar ilk olarak eşarbı görecektir. 

En Trend Ve Bol Seçenekli Eşarp Modelleri
16 Haziran 2017

Bir tesettür giyime sahip bayan için her zaman tercih ettiği ürünler önem arz etmektedir. Başarılı bir kombin yapmanın tamamlayıcı unsurları arasında eşarplar da yer almaktadır. 

Tesettür Giyimde Pantolon Tercihi Nasıl Yapılır?
15 Haziran 2017

Tesettür giyimin ana unsurlarından biri olan pantolon, tercih yapılırken tesettür giyimin komple tasarımı ele alınarak uygun renkte pantolon ve uygun tasarımda pantolon tercihi yapmak gerekiyor. 

Yaz Aylarında Nasıl Bir Eşarp İle Şık Olunur
15 Haziran 2017

Haziran ayında havaların ısınmaya başladığı ama hem serin hem de sıcak olan bir dönemdir. Bu aylarda hava sıcaklıkları değişkendir. Dolayısı ile insanlar giyim tarzlarını bu durumlara göre düzenlemelidir.

Mevsimlere Göre Şal Seçimi
13 Haziran 2017

Kadınlar için vazgeçilmez şeylerin başında aksesuarlar geliyor. Bu senenin de modası olan şal, hem açık bayanlarımızın hem de kapalı bayanlarımızın alışveriş sepetinin büyük bir kısmını dolduruyor.

Pierre Cardin Beyaz Çizgili İpek Eşarp Özelikleri Nelerdir ?
13 Haziran 2017

Eşarp; çeşitli kumaşlardan imal edilmiş bir başörtüsü çeşididir. Özelikle yaz aylarında en çok tercih edilen eşarp kumaşı ipektir. İpek ürünlerin serin ve rahat tutan yapısından dolayı tesettürlü bayanlar bu kumaş türüne yoğun ilgi göstermektedir.

2017 Yılı Tesettür Elbise ve Eşarp Trendleri Nelerdir
10 Haziran 2017

Tesettür elbiseleri; kapalı bayanların hassasiyetleri dikkat ederek hazırlanmış tek parçadan oluşan giysiler olarak tanımlanmaktadır. Günümüz tesettür modasında bu alanda çok fazla seçenek bulunmaktadır. 

Eşarbınızın Markası Sizi Anlatır
08 Haziran 2017

Pierre Cardin olarak ürettiği ürünlerinin sahip olduğu pazar payı ile birçok markayı geride bırakmaktadır. Yüksek kalitesi ile elde ettiği bu başarısı ürünün birçok bayan tarafından sevilerek tercih edildiğini gösteriyor. Bayanların beğenerek satın aldıkları Pierre Cardin eşarp ürünü rakiplerini tartışmasız olarak geride bırakmaktadır.

Kaliteli Eşarbı Uygun Fiyata Nereden Alabilirim?
08 Haziran 2017

Bir tesettürlü bayan için en çok merak edilen konulardan biri kaliteli bir marka olan altın eşarp ürünlerini uygun fiyata nereden alabilirim şeklindeki sorunun yanıtıdır hiç şüphesiz. 

Venezia Wear Modellerinin Kullanıcı İle Oluşturduğu Bağ Nasıldır?
29 Mayıs 2017

Türkiye'nin en kaliteli eşarp ve şal modellerini üreten ve satışını yapan Venezia Wear, binlerce üründen oluşan koleksiyonu ülkemizde ve diğer ülkelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Şal Modellerinin Kullanıcılarda Yarattığı Değişim Nedir?
26 Mayıs 2017

Şal, bayanlar için olmazsa olmaz bir aksesuar olarak, özellikle kış aylarında, hem estetik açıdan, hem de sağladığı faydaların en önemlisi, vücudun kritik noktalarını soğuktan koruyuculuğu olan bir bayan giyim eşyasıdır. 

Venezia Wear'da Us Polo Şal Kalitesi
13 Mayıs 2017

Giyim ve aksesuar ürünü olarak kullanılabilen şallar farklı markalarda ve farklı modellerde üretiliyor. Bütün kadınların özellikle tercih ettiği ürünlerden olan şalların kadın görselliğine çok farklı bir ambiyans kattığı bir gerçek.

Eşarp Seçimi Ve Önemi
13 Mayıs 2017

Eşarp, kadınların saçlarını ve boyun bölgesini kapatmak amacıyla kullandıkları bir aksesuardır. Eşarp çoğunlukla tesettürlü kadınlar tarafından kullanıldığı gibi tesettür giyimi olmayan ancak aksesuar olarak eşarp kullanımını şık ve zarif bulan kadınlar tarafından da kombin amacıyla kullanılmaktadır.

Desenli Şallar Nasıl Kombinlenir ?
13 Mayıs 2017

Tesettürlü giyim tarzının olmazsa olmazları arasında şallar yer almaktadır. Daha çok 18 ile 35 yaş arasındaki bayanların şal tercihinde bulundukları görülmektedir. Her kıyafet ile uyum sağlayan şalların özellikle kırışma özelliği olmayanları daha çok satın alınmaktadır. 

Eşarp Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
09 Mayıs 2017

Kendi tarzının sahibi kadınların en önemli markalarından biridir Aker Eşarp… Şıklığın ve zarafetin en önemli noktalardan biridir. Zarif kadınlar için vazgeçilmez bir ürün olan bu eşarplar, kadınların adeta vazgeçilmezi durumunda… Kendisini kalabalıklar içerisinde en çok fark edilen insanı yapmak için çaba sarf eden kadınlara Aker eşarp önemli bir durak noktasıdır.

İpek Eşarp Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
03 Mayıs 2017

Ülkemize son yıllarda özellikle muhafazakâr bayan bireyler için tesettür giyim, abiye, şal, eşarp ve benzeri aksesuar çeşitleri hızla gelişmekte olup modern çizgiler ışığında müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Bunda moda evlerinin hızlı artışı, arz-talep artışı önemli bir yer tutmaktadır. Günlük alaturka eşarp modellerinin yerini, artık daha şık, işlemeli eşarplar almaya başladı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.