Tesettür Dünyasında Son Trendler
18 Ağustos 2017

Son yıllarda tesettür modasında tasarımlar konusunda birbirinden iddialı modeller vitrinlerde yerini almaya devam ediyor. Tesettür giyim alanında çeşitler hızla gelişmekte olup modern çizgilerle de müşterilerin karşısına çıkmaya devam etmektedir.

Spor Başörtüsü Modelleri
18 Ağustos 2017

Hem sportif görünmek hem de şık olmak isteyen tesettürlü bayanların tercihi modern detaylardan oluşan seçimlerden yana olmaktadır. Başörtüsü olarak eşarp, şallar da sık sık kullanılmaktadır. Spor tarzda modeller de frapan renkler korkmadan taşınmayı sağlayacak renklerin de canlılığını dengeleyecektir.

Birbirine Yakın Olan Renkleri Kombinlenmesi
18 Ağustos 2017

Tesettür modasında son yıllarda dikkat çeken şal modelleri dokusu ile de sık sık tercih ediliyor. Yaz aylarında kullanılan tiril tiril ve hafif şal modelleri son trendlere uygun olarak tasarlanıyor.

Modern Tasarımlı Eşarplar
18 Ağustos 2017

Kadınların ruhuna hitap eden eşarp tasarımlarında farklı motifler yer almaktadır. Her sezonda yer alan tasarımlar idealist ve güçlü kadınların ruhuna hitap etmektedir. Doğadan esinlenerek oluşturulan tasarımlar da kahverengi, mavi, vizon, yeşil, turuncu gibi renk tonları yerini korumaktadır.

Tesettür Giyim Kıyafet Seçenekleri
18 Ağustos 2017

Günlük hayatta, bir davete giderken veya özel bir toplantıya katılırken kadınların akıllarındaki en önemli sorulardan bir de hangi kıyafeti giyeceğim sorusudur. 

Modaya Uygun Şal Çeşitleri
15 Ağustos 2017

Saf ipekten üretilen şal modelleri her dönem dikkat çekmeye devam etmektedir. Kapalı bayanların rahatlıkla günlük hayatta da kullandığı şal modellerinde sportif tarzın yansımaları görülmektedir. 

Tesettür Dünyasında Son Trendler
12 Ağustos 2017

Sektörde ki yerini üst çıtalara taşıyan eşarp üreticileri yeni sezonda da kendini kanıtlamaya devam ediyor. Geleneksel ve modern değerleri harmanlayan ünlü firmalar tasarımlarında şık detayları bulundurarak her zevke hitap etmektedir. Trend tasarımlara imza atan Armine eşarp üreticileri şık modelleri de yeni sezonda sunmaya devam etmektedir.

Son Yılların Modası İpek Eşarplar
12 Ağustos 2017

Kadınlarda şıklığı tamamlayan eşarplar şık kombinlerin de vazgeçilmezi olmuş durumda. Kıyafetlerle estetik kombinler oluşturulan ipek eşarp modellerinde tesettürlü bayanlar için çeşitli seçenekler bir arada sunulmaya devam ediyor.

Son Moda Eşarplarda Yaz Kreasyonu
07 Ağustos 2017

Canlı eşarp modellerinin yanı sıra yumuşak dokusu ile dikkat çeken eşarplar da ünlü markaların ürünleri arasında yer almaktadır. Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarları arasında olan eşarpların dokusunun da özenle seçilmesi rahat kullanım için son derece büyük öneme sahiptir.

Şık Bir Eşarp Seçmek
06 Ağustos 2017

Günümüzde her zevke ve her kıyafete uygun eşarplar üretilmektedir. Gelişen teknoloji ile aker eşarp modellerindeki çeşitliliklerde artmıştır. Kişinin yaşam tarzı ve zevki eşarbın kalitesini ve modelini belirleyen en önemli unsurdur. 

Venezia'da Çiçekli İpek Eşarp Modelleri
03 Ağustos 2017

Günümüz tesettür modasında kapalı bayanlar ya eşarp ya şal örtü türlerini kullanmaktadırlar. Bir giyim türü için her kullanıcının ortak isteği ürünü uzun süre kullanılmasıdır. Giysinin uzun süre kullanılmasının yanında bozulmadan ve eskimeden durması da çok önemlidir. 

Renkli Ve Çizgili İpek Eşarp Nasıl Kullanılır
30 Temmuz 2017

Eşarp; başı örtmeye yarayan yünden veya kumaştan yapılmış kadın örtüsüdür. Tesettürlü bayanlar için bu giysi olmazsa olmaz bir konumdadır. Pierre cardin eşarp modelleri arasında simge olmuş bir markadır. 

Son Moda Akel Eşarplar
24 Temmuz 2017

Daima elit ve tasarım harika eşarp almak isteyen bayanlar için bu kategorimiz biçilmiş bir kaftandır. Siz değerli müşterilerimiz için bundan böyle birinci sınıf kaliteye sahip ve senelerin en öncü markalarından biri olan Akel eşarp kreasyonunu sunduğumuzu söylemek isteriz.

Veneziawear.com Ve Eşarp
24 Temmuz 2017

Veneziawear.com bayanlara alışverişi, kolay ve güven veren imkânları ile sunmaktadır. Eşarp, şal ve aksesuar ürün kategorileri ile öne çıkan site, kaliteyi sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

Dışarı Çıkarken Nasıl Bir Eşarp Kullanmak Doğru Tercih Olur?
18 Temmuz 2017

Evlerde kullanılan eşarplara fazla dikkat edilmemektedir. Ama dışarı çıkılacakken tesettürlü bayanları nasıl bir eşarp tercih edecekleri konusunda ikilem yaşarlar.

Gece Dışarı Çıkarken Nasıl Şal Örtmek Gerekmektedir ?
14 Temmuz 2017

Gece dışarı çıkarken ne giyeceği konusu herkes için önemli bir sorun oluşturmaktadır. Tesettürlü bayanlar için önemli aksesuar başörtüsüdür. 

Tesettür Şıklığının En Önemli Parçası
13 Temmuz 2017

Şıklık göreceli bir kavramdır. Kimine göre ayakkabı kimine göre çanta, şıklığı belirlese de konu tesettürlü bir bayan olunca şüphesiz başka aksesuarlara da bakarız. 

Tesettürde Şıklık
10 Temmuz 2017

Tesettürlü bayanların en gözde aksesuarı olan şal ve eşarplara silk home kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Son yıllarda parlayan tesettür modasıyla birlikte çeşitlilik kazanan farklı renk ve dokularda üretilen şallar her bütçeye ve her bağlama uygun olabilecek niteliktedir. 

Siyah-Gri Akel Bulut Eşarbın Özelikleri Nelerdir ?
09 Temmuz 2017

Bulut desenler markanın en çok satılan ürün desenlerinden biridir. Bu ürün ailesinin çok sayıda renk seçeneği bulunmaktadır. Akel eşarp ürünlerin ortak özellikleri deseninde yaratılan kapalı hava desenidir. 

Yaz Sezonunda Nasıl Şal Tercih Etmek Gerekir ?
08 Temmuz 2017

Şallar moda dünyasına serin yaz veya bahar akşamlarında sırta alınan örtüler olarak girmişlerdir. Ancak tesettür modasının genişlemesiyle şalların boyları kısalmıştır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.